Попенко Юрій Миколайович

Попенко Юрій Миколайович

Дата та місце народження:

Дата та обставини загибелі:

Загинув увечері 20 листопада 2020 року під час супроводження колони військової техніки від наїзду цивільного авто на проїжджій частині однієї з вулиць міста Сєвєродонецьк.

Місце поховання:

місто Рівне, 25 листопада 2020 року.

Життєпис:

Юрій Попенко народився 4 лютого 1976 року в місті Рівне. Навчався в ЗОШ №9. Після закінчення школи навчався в ПТУ №10, спеціальність – електрозварювальник. Проходив строкову службу в Перевальне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим.
Працював різноробочим, пізніше працював у Чехословаччині, декілька років працював на підприємстві «Кромберг енд Шуберт Україна” в Луцьку.
Служив у ЗСУ із перших років війни на Сході. Розпочав свою службу в одному з добровольчих батальйонів, а згодом перейшов на контрактну службу у в/ч А1246 (дорожньо-комендантський батальйон). Майже п’ять років перебував у зоні АТО.
За цей період кілька разів продовжував контракт. Загинув увечері 20 листопада 2020 року під час супроводження колони військової техніки від наїзду цивільного авто на проїжджій частині однієї з вулиць міста Сєвєродонецьк.
Поховали Юрія в місті Рівне, де проживає його мама. Без Юрія залишились мати, брат та сестра. Також у героя лишилась наречена в селі Листвин на Дубенщині, з якою він планував одружитися після ротації.
Логотип Віртуального меморіалу© 2024 Віртуальний меморіал героїв Рівненщини.
Сайт Рівненського обласного краєзнавчого музею.