Локницька територіальна громада, Вараський район

Ошурко Михайло Михайлович

Ошурко Михайло Михайлович

Дата та місце народження:

Дата та обставини загибелі:

Загинув 25 січня 2020 року під час несення служби поблизу села Троїцьке Сєвєродонецького району Луганської області.

Звання:

Місце поховання:

село Кутин, 27 січня 2020 року.

Життєпис:

Михайло Ошурко народився 5 вересня 1998 року в селі Кутин. Закінчив Кутинську середню школу, навчався у Рівненському ВПУ ДПО, де здобув спеціальність інкасатора та охоронника.
Після закінчення училища мав пропозиції піти працювати у охоронні фірми, однак вирішив спершу відслужити в армії У 2018 році був призваний на строкову службу, де прийняв рішення підписати контракт і продовжити службу.
Як солдат-контрактник був направлений в зону ООС. Розвідник-гранатометник відділення оптичної розвідки 40-ї ОАБр. Перебував на другій лінії бойових дій, в районі Попасної на Луганщині.
Попри вроджений дефект (розташування серця у правій стороні грудей), не став використовувати цю фізіологічну особливість, щоб звільнитися від призову в армію.
Навпаки, юнак дуже хотів піти до війська, тим більше, що зі здоров'ям у нього, як показували регулярні спостереження, не було жодних відхилень.
Михайло зростав вихованим, дружелюбним, витривалим хлопцем та хорошим спортсменом. Зокрема, дуже любив футбол, грав не тільки за команду свого села, а й за команди Кухчого та Зарічного та Рівного, мав багато спортивних грамот та медалей.
В 2014 році отримав кубок як кращий футбольний нападник.
Михайло Ошурко загинув 25 січня 2020 року під час несення служби поблизу села Троїцьке Сєвєродонецького району Луганської області. Героя поховали 27 січня в рідному селі Кутин, без Михайла лишились батьки та сестра.

Меморіальні дошки:

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 6, місце 21.

Відео:


Логотип Віртуального меморіалу© 2024 Віртуальний меморіал героїв Рівненщини.
Сайт Рівненського обласного краєзнавчого музею.