Тутука Денис Володимирович

Тутука Денис Володимирович

Дата та місце народження:

Дата та обставини загибелі:

Загинув 11 січня 2023 року в районі н.п. Червонопопівка, Луганської області під час виконання бойового завдання, отримавши вибухову травму.

Звання:

Підрозділ:

25 окрема повітряно-десантна Січеславська бригада в/ч А1126

Місце поховання:

місто Сарни, Сарненська територіальна громада, Сарненський район, 18 січня 2023 рік.

Життєпис:

Навчався у Сарненській ЗОШ №3, потім у ЗОШ №2. В дитинстві любив читати книги, переглядати фантастичні та історичні фільми. Був добрим, чемним та ввічливим хлопчиком, водночас любив побешкетувати з друзями. Після школи продовжив навчання у Сарненському ВПУ№22 та здобув професію повара-кондитера. Але за фахом не працював.
Так як з дитинства любив щоб у нього завжди були свої кошти, то вирішив з друзями, ще під час навчання, підробляти – працювали на різних роботах де їх брали. Після закінчення навчання поїхав на заробітки до Польщі, щоб здійснити давню мрію – побудувати будинок. В армії не служив, тай одружитися не встиг.
З початком повномасштабного вторгнення пішов захищати Батьківщину. Був призваний по мобілізації у в/ч А4152 09.06.2022 року. Пізніше воював у складі 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади в/ч А1126 ЗСУ стрільцем-зенітником. Приймав участь у боях за звільнення багатьох українських міст.
Логотип Віртуального меморіалу© 2024 Віртуальний меморіал героїв Рівненщини.
Сайт Рівненського обласного краєзнавчого музею.