Сварицевич Василь Васильович

Сварицевич Василь Васильович

Дата та місце народження:

Дата та обставини загибелі:

Загинув 28 листопада 2022 року, від ураження осколками під час артобстрілу поблизу села Яковлівка Донецької області.

Звання:

Місце поховання:

місто Сарни, Сарненський район, 5 грудня 2022 рік.

Життєпис:

Проживав по вул. Корнійчука (нині Свободи). З 1991 по 1999 рр. навчався у Сарненській ЗОШ №2 (нині ліцеї №2). З 6-го класу почав активно займатися теквон-до та в подальшому отримав чорний пояс з цього виду спорту.
По закінченню школи продовжив навчання у Сарненському ВПУ №22 за спеціальністю – електрик. Водночас здобув звання Майстра спорту України з тек Вандо і розпочав тренувати бажаючих на базі училища.
Після закінчення училища, у 2002 році вступив до Рівненського державного гуманітарного університету на педагогічний факультет, так як своє майбутнє бачив у великому спорті і для цього потрібна була вища освіта.
Але довелося залишити навчання в університеті після третього курсу, тому що Василь одружився і щоб забезпечити дружину та двох донечок почав їздити на заробітки.
З 2013 по 2022 роки працював охоронцем у Катеринівській виправній колонії. Там же продовжував займатися спортом і відвідував різні спортивні змагання та отримував нагороди.
З початком повномасштабного вторгнення 24.02.2022р. пішов добровільно до лав ЗСУ.
Спочатку після тренувальних занять на Тучинському полігоні направили служити до Сарненської військової частини – відвозив техніку на ремонт з передових від Бучі, Херсону, Донецька і тд. Пізніше продовжив службу у 24-тій окремій механізованій бригаді імені короля Данила (24 ОМБр, в/ч А0998) стрільцем комплексного гранатомету.
Його підрозділ базувався поблизу села Яковлівка Донецької області.

Нагороди:

посмертно нагороджений орденом «Хрест Героя» 22 вересня 2023 року.

Відео:

Логотип Віртуального меморіалу© 2024 Віртуальний меморіал героїв Рівненщини.
Сайт Рівненського обласного краєзнавчого музею.