Краснік Володимир Федорович

Краснік Володимир Федорович

Дата та місце народження:

Дата та обставини загибелі:

Загинув 16 січня 2023 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області

Звання:

Місце поховання:

місто Сарни, Сарненська територіальна громада, Сарненський район, 27 січня 2023 рік.

Життєпис:

З 1988 по 1997роки навчався в Сарненській ЗОШ № 4 (нині Сарненський ліцей № 4). З дитинства цікавився футболом та грав на то час за футбольну команду «Маяк» м.Сарни. Після закінчення школи вступив до ПТУ № 21 (нині ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»). Закінчивши навчання у 1999 році пішов працювати водієм у приватне підприємство.
У 2003 році був призваний на строкову службу до армії, де відслужив сім місяців. Після закінчення служби підписав контракт та вісім місяців прослужив миротворцем в ООН Ірак.
У 2014-2015 рр. служив в АТО у формуванні 54-Ї окремої механізованої бригади ім.Гетьмана Івана Мазепи. Коли повернувся зі служби, надалі продовжив працювати водієм-перевізником у ФОП «Єленець».
41-річний Володимир Краснік із першого дня війни пішов захищати Батьківщину. Мав позивний «Токіо». Служив у формуванні Яворівської 24-ї штурмової ОМБр, мав звання сержанта.
Приймав участь в обороні міста Попасна, Луганської області. Під час штурмових дій на Херсонському напрямку отримав поранення. Після лікування повернувся у стрій і продовжив нищити окупантів біля м. Бахмут, Донецької області.

Нагороди:

нагороджено відзнакою президента "За участь в Антитерористичній операції"
нагрудний знак медаль миротворчих сил.
Логотип Віртуального меморіалу© 2024 Віртуальний меморіал героїв Рівненщини.
Сайт Рівненського обласного краєзнавчого музею.