Рокитнівська територіальна громада, Сарненський район

Білець Петро Васильович

Білець Петро Васильович

Дата та місце народження:

Дата та обставини загибелі:

29 серпня 2014-го загинув при виході з Іловайського котла «зеленим коридором» на дорозі біля села Новокатеринівка. 2 вересня тіла 88 загиблих привезено до запорізького моргу. Перебував у списку зниклих безвісти. Упізнаний побратимами та родичами.

Звання:

Місце поховання:

с. Нетреба, Сарненський район, Рокитнівська територіальна громада.

Життєпис:

Петро Білець народився 28 травня 1986 року в селі Нетреба Рокитнівського району Рівненської області. Навчався в Нетребській ЗОШ І-ІІ ступенів, яку закінчив у 1995 році. У 1998-2000 рр. ніс строкову службу в рядах Збройних сил України у м. Львові в танкових військах. Деякий час працював у Борівському лісництві різноробочим.
10 квітня 2014 року був мобілізований до лав Збройних сил України (м. Володимир-Волинськ, 51-ша механізована бригада).

Останній раз вийшов на зв’язок 28 серпня. Загинув 29 серпня в бою під Іловайськом  під час виходу з Іловайського котла так званим «зеленим коридором» в районі с. Новокатеринівка. Другого  вересня тіло солдата разом з тілами 97 інших загиблих у цей день було привезено до запорізького моргу. Петро Білець був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Указом Президента України № 473/2015 від 13 серпня 2015 року “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі” П. Білець нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Логотип Віртуального меморіалу© 2024 Віртуальний меморіал героїв Рівненщини.
Сайт Рівненського обласного краєзнавчого музею.