Бабинська територіальна громада, Рівненський район

Оверчук Дмитро Русланович

Оверчук Дмитро Русланович

Дата та місце народження:

Дата та обставини загибелі:

Загинув 28 липня 2014 року під селом Степанівка поблизу висоти Савур – Могила Донецької області, в результаті підриву БМП, що наїхала на фугасну міну. Особу Дмитра встановлено за експертизою ДНК.

Звання:

солдат.

Місце поховання:

село Шкарів, 20 вересня 214 року.

Життєпис:

Дмитро Русланович Оверчук народився 1992 року в с. Шкарів Гощанського району. Закінчив Горбаківську ЗОШ, здобув рофесію слюсаря з ремонту автомобілів у Квасилівському професійно-технічному ліцеї. 18 жовтня 2011 року був призваний на строкову службу до лав ЗСУ. Згодом лишився служити за контрактом.
Навчався на механіка водія у частині А-1048. Постійне місце служби – 30-та ОМБР. Загинув влітку 2014 року. 28 липня під селом Степанівка в районі висоти Савур-Могила БМП Дмитра підірвалась на міні й згоріла — він їхав на чолі колони. Доля солдата спершу лишалася невідомою. Після встановлення особи за експертизою ДНК Дмитра Оверчука поховали у рідному селі Шкарів.

Нагороди:

у січні 2016-го на честь Дмитра перейменовано Центральну вулицю села Шкарів.

Меморіальні дошки:

17 квітня 2015 на будівлі Горбаківської ЗОШ відкрито і освячено меморіальну дошку пам’яті її випускника Дмитра Оверчука.
Портрет Дмитра Оверчука розташовано на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 7, місце 11.
Логотип Віртуального меморіалу© 2024 Віртуальний меморіал героїв Рівненщини.
Сайт Рівненського обласного краєзнавчого музею.